INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ

DOTKNI SE DUŠE

V rámci své praxe nabízím individuální setkání – terapii a poradenství.
Klienti se na mě obracejí s širokou škálou témat od vztahu k sobě, osobního poslání a svého místa v životě, přes oblast vztahů až po zdraví a prosperitu. Pracuji většinou formou rozhovoru a následného konstelačního náhledu nebo individuálního Procesu životní integrace.

Individuální sezení

Při individuálních konzultacích je možnost nahlédnout do daného problému či tématu do hloubky – klient má komfort času a prostoru pouze pro sebe a mé veškeré pozornosti. Zároveň je zde zaručen intimní prostor, a tak jsou individuální konzultace obzvlášť vhodné pro ty, kdo cítí určitý ostych otevírat některá témata před druhými na semináři. Zároveň díky intenzivněji zaměřené individuální práci také může být někdy efektivita a rychlost účinku vyšší. Při sezení postupuji intuitivně, ale zpravidla má konzultace podobu rozhovoru, kdy klient nastíní téma, na které se chce společně podívat, a následné individuální konstelace, někdy také vedené meditace/imaginace. U ind. konstelace pracuji jak formou „klasické“ – rodinné/systemické – konstelace, tak formou individuálního Procesu životní integrace (LIP).

Při práci se zaměřuji především na úrovně vědomí a pomáhám vám zvědomit, na jaké úrovní vědomí se v dané oblasti, kterou řešíte, nacházíte a proč. Individuální konstelace LIP vám pomůže uvidět, v jakém období svého života jste ve svém prožívání třeba zůstali uvízlí v minulosti a v určitých situacích tak reagujete z vědomí kojence, dítěte nebo dospívajícího. Uvidíte, že nyní jako dospělý už máte mnohem více možností jak reagovat a jste svobodní. A také zakusíte a pochopíte, jak z této identifikace se svým mladším Já vystoupit a usadit se vnitřně v dospělosti, zralosti a svobodě.

Cena a místo

Konzultace probíhají v Řevnicích u Prahy, 25 min vlakem z Prahy.

Osobní konzultace 2500,- Kč / 90-100min
Online konzultace (skype, zoom) 2500,- Kč / 90min

U nových klientů preferuji alespoň první konzultaci naživo.

Storno podmínky: Termín konzultace můžete zdarma přesunout nebo zrušit více než 72 hodin (=3 dny) před dohodnutým termínem. Při zrušení konzultace méně než 72 hodin (3 dny) činí storno-poplatek 500,-Kč. Při zrušení konzultace méně než 24h před dohodnutým termínem činí storno poplatek 1250,-Kč

 

REFERENCE

Co řekli o mojí práci klienti

LÍDA

“Každý šaman by měl mít svého šamana. Jsem moc ráda, že jsem tě našla.”

JOSEF

„Chci ti říct, že mi naše spolupráce a tvoje práce moc pomáhá.
Že mi dává naději, že se uzdravuju. Než jsem k tobě přišel, pomalu jsem to vzdával, ale to, co děláš, mi moc pomáhá, funguje to a dává mi naději.”

KAMILA

„Dobrý den Petro, ráda bych Vám poděkovala za pondělní sezení. Pojmenovaly jsme věci, které cítím, nebylo to až takové překvapení. Nejvíce přínosné a ohromně uklidňující pro mne ale bylo, když jsme se podívaly na náš vztah s dcerou. Bála jsem se toho, protože jsem byla přesvědčená, že to bude úplně stejné jako mezi mnou a mojí maminkou a mezi nimi. Hned od pondělí je mezi námi doslova klid a mír, a pro mne velká jistota, že je vše v pořádku. Děkuji Vám!”

.

KONTAKT

e-mail

petrape13@volny.cz

telefon

+420 731968319

ADRESA

Mgr. Petra Pejchalová
Musilova 37
586 01 Jihlava
IČO: 74569660

PŘIHLÁŠENÍ K ODBĚRU NOVINEK

S-CRM.eu aplikace - tato aplikace mi již řadu let spolehlivě pomáhá při organizaci kurzů.