VLASTNÍM BARVÁM VSTŘÍC – seminář LIP

Na to, abychom spatřili své dary a mohli vnitřně obejmout sami sebe, s celou svojí minulostí a životním příběhem, je potřeba, abychom byli vnitřně v dospělém vědomí. Jen tak totiž můžeme opravdu uvidět sami sebe.
A k tomu krásně napomáhá právě tento specifický konstelační formát. Z pozice dospělého se totiž z odstupu díváme na svá mladší JÁ:  dítě v děloze, dítě v rodině a dospívajícího.
Mají v konstelaci pevné místo, a my se jen díváme na to, co je potřeba uvidět – někdy to může být nejdříve něco těžkého a náročného z té doby – ale tím, že stojíme na pozici dospělého, jsme zazdrojovaní: jsme v Tady a Teď, tedy jsme schopni uvidět onu událost nebo zranění s odstupu, dovolit třeba ještě pocity, které tehdy nemohly proudit, a hlavně uvidět, že už je to pryč. Ohrožení pominulo, my už jsme jinde. Když si tohle do morku kostí uvědomíme – že my už nejsme v té situaci, tedy nemusíme se chránit – jsme volní. A zároveň v hlubokém propojení se vším, čím jsme prošli a co nás formovalo a dalo rozvinout naší síle, odolnosti, hloubce a důstojnosti.
Jde o velmi klidný a nedramatický, ale velmi hluboký a často dojemný vnitřní proces. Dochází ke spontánnímu ocenění své svébytné životní cesty a spojení se svou nejpůvodnější vnitřní podstatou, se svou jedinečnou misí, s níž jsme sem přišli. 
Někteří účastníci proces prožívají jako jakési zasvěcení do své vlastní bytostné esence.
Počet účastníků:  max. 15
Zpravidla je prostor pro cca 8-10 vlastních procesů. Je velmi cenné a přínosné stát i v rolích v konstelacích druhých, současně každý, kdo má opravdu zájem pracovat, ze zpravidla vždycky dostane na řadu.
Časový rámec: 10:00 – 18:00
Kurzovné:  1578,- Kč při platbě zálohy do 20.10., 1778,-Kč při platbě zálohy do 20.11., později 2111,-Kč.  Příspěvek zahrnuje kurzovné, pronájem prostor a drobné občerstvení.
Přihlášky:  Mailem na petrape13@volny.cz.  Vaše přihláška je platná a místo rezervováno až po zaslání zálohy 778,-Kč na naše č.účtu: 188187646/0300. Doplatek je splatný v hotovosti na místě.

Datum

Lis 26 2022
Expired!

Cena

1 578 Kč

Umístění

Praha
MAITREA
Kategorie