AMA & PERLA DUŠE –

Slunovratový Soul Retreat na Madeiře

s Petrou Pejchalovou a Adel Nommo Černou

Kdysi dávno se v duši usídlilo zlatavé zrníčko.
Moudrá duše jej ošetřila tím nejgeniálnějším způsobem – obalila jej perletí a vytvořila z něj nádhernou perlu.

Už si vzpomínáš?

I v Tobě žije Ama.
Žena moře, lovkyně perel.

Ta část, která se nebojí hloubky a temnoty…

Žena mnoha tváří i talentů,
žena křehká a přesto silná,
která má odvahu nahlédnout do hlubin vlastní duše a ponořit se do nich.

S jednou jedinou jistotou, tou vnitřní,
vydává se na cestu,
okoupat se ve všech odstínech perleti,
a svou nádhernou perlu vynést nad hladinu…

Přichází čas, zářit svou esenci dál…

Vyslyš volání, milá Amo
a přidej se k nám.

SRDEČNĚ TĚ ZVEME NA SLUNOVRATOVÝ SOUL RETREAT NA MAGICKÉ MADEIŘE: AMA & PERLA DUŠE

Pojď se podívat, co se stane, když si právě v čase Slunovratu, dáš čas být se sebou, se svou duší.

Co se stane, když se pod vedením Adel skutečně, fyzicky ponoříš do Atlantského oceánu a spojíš se s darem dechu i moudrostí vody v nás?

Možná zjistíš, na co jsme přišly i my: že Tě v tom pohybu duše následuje.

Jde s tebou dolů, dovnitř, do hloubky.

A že „tam dole”, v moři ani v duši, vůbec není nehostinno a studeno.

Že je tam klid a všechno se zpomalí.

Tvá duše Ti začne jemňounce a pomalounku vydávat své poklady a ukazovat dary, které čekají, aby byly vyzvednuty na světlo.

Jako Tvá jedinečnost, Tvá celistvost…Tvá perla duše.

Petra Tvou vnitřní cestu podpoří konstelační prací zaměřenou právě na uvidění a obejmutí naší jedinečné životní cesty.

Abys mohla říct plné ANO svému dosavadnímu příběhu a svým darům.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Celý soul retreat je podpořený a doprovázený hojností času, který strávíme v nádherné přírodě Madeiry.

 

CO SI SPOLEČNĚ DOPŘEJEME?

~ mořské i sluneční koupele, šnorchlování/freediving, noření se do hlubin vnitřních i vnějších
~ osvěžení v křišťálových vodopádech a lagunách, spojení s krystalickou podstatou
~ výlet na širý oceán za delfíny a velrybami
~ jednoduchý trek do hor, nádhernou zelenou a jiskřivé levády
~ energii divokých útesů a vítr ve vlasech
~ východy a západy slunce, malý vision quest a noc pod hvězdami

Zavedeme vás na magická, pro turisty méně známá nebo i skrytá místa a vydáme se po stopách dávného příběhu.

Budeme pracovat s technikami šamanismu, konstelačními rituály přímo v přírodě, transformačními dechovými technikami, jemným pohybem, zvukem i moudrostí celého kruhu.

V přímém kontaktu s přírodou, která nám bude průvodkyní, laskavým útočištěm, sparring partnerem i zrcadlem. Zrcadlem našich stínů i naší věčné podstaty, naší božské jiskry.

Věříme, že právě to je jazyk naší duše: odvaha a dobrodružství.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

UBYTOVÁNÍ, STRAVA A DOPRAVA

Dopřejeme si luxus velmi komfortního ubytování v apartmánech ve společné vile (dvoůžkové pokoje v samostatných 2 pokojových apartmánech – twin/single beds) s plným zázemím na krásném místě přímo u pláže v malebném městečku Paul do Mar.

Užijeme si tvořivé ženské plynutí při společné přípravě jídla. Madeirská kuchyně je vynikající a pestrá – k jejím darům patří i mnoho exotických druhů lahodného ovoce, zeleniny, cukrová třtina a samozřejmé i madeirské víno.

Po ostrově se budeme pohybovat pronajatými auty, která spolu s ubytováním pro skupinu zajistíme předem.
Se zajištěním letenek na Madeiru vám budeme asistovat – před rezervací se ve skupině domluvíme, co a jak.

 

KOLIK NÁS BUDE?

Abychom mohly jít do potřebné hloubky a současně zachovaly komorní prostředí a možnost ponoru do individuálních témat, nastavily jsme kapacitu retreatu na cca 10 žen.

 

JE TATO CESTA PRO TEBE?

Pokud slyšíš volání, cítíš jemné chvění a popis cesty k Tobě promlouvá, jsi tady správně. V případě, že potřebuješ ještě doplnit jakékoliv informace, rády se s Tebou krátce spojíme a vše probereme.

 

JAKÁ JE CENA?
EARLY BIRD 27.900,- Kč do 31.1., dále 29.900,-
Zahrnuje:
Účast na Soul Retreatu – podporu před, během i po cestě (intro a integrační call), organizaci a program
Zajištění komfortního ubytování na 7 nocí, půjčení aut (včetně plného pojištění) a palivo, transfery
Nezahrnuje:
Letenky: cca 9 500 Kč za přímý let z Prahy
Strava: cca 4 000 – 6 000 Kč dle potřeb a preferencí
Výlet za delfíny a velrybami: cca 1 300 Kč
Cestovní pojištění: 150 – 500 Kč (doporučujeme některý z online srovnávačů jako je epojisteni.cz)
Další individuální výdaje na místě
PRAKTICKÉ INFO:
Retreat je otevřen mezinárodní účasti, anglická verze je v tuto chvíli v přípravě. Pokud máš spřízněnou duši z ciziny, neváhej jí akci nabídnout a ozvat se nám 🙂
Letenky:
Se zajištěním letenek vám budeme asistovat – před rezervací se ve skupině domluvíme, co a jak.
Doprava na místě: pro 3 zapůjčená auta nahlásíme předem počet řidiček, plné pojištění zapůjčených vozů je samozřejmostí.
Minimální počet účastnic pro realizaci akce je stanoven na 6, jasno o konání bychom rády měly do konce ledna 🙂

 

V případě zájmu a pro další informace nám piš na email:

~ adel@svobodnaduse.cz
~ petrape13@volny.cz

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

O NÁS:

ADEL NOMMO ČERNÁ

Lidé mi říkají také delfíní žena, Ama nebo mořská šamanka.

Jsem průvodkyně do hlubin duše, facilitátorka Crystalline Breathwork a Mystical Dance®, freediving instruktorka a milovnice moudrosti oceánu.

Pomáhám lidem žít svůj sen (nejen) o plavání s divokými delfíny, oživit svou vodní podstatu, nadechnout se do života, tančit v rytmu srdce a rozzářit perlu své duše.

Mám 23 let praxe v oblasti rozvoje a vedení lidí, z toho 12 let v HR mezinárodních společností a od roku 2013 na volné noze, kdy se plně věnuji individuální transformační péči, tvorbě autorských workshopů, online kurzů a soul retreatů v Čechách i zahraničí.

Vytvářím bezpečné pole láskyplného přijetí, ve kterém uvolníš emoční napětí a stres, uzdravíš dávná zranění, projasníš (s)mysl a spojíš se s hlubokým vnitřním klidem a radostí.

Společně s dechem, krystalickými vodami, zvukem a jemným pohybem se s vyšší podporou vydáme na dobrodružnou cestu k Tvým jedinečným darům, osobní síle a životu v odvaze a svobodě.

Baví mě otevírat bránu znovuzrození, užívat si zázraků každodennosti, prožívat bohatství jednoduchosti…a své poklady sdílet se světem.

Ať už máš v oblasti práce na sobě mnohé za sebou, jsi zkušeným průvodcem a nebo prostě slyšíš volání k setkání, jsem tady pro Tebe.

www.delfinizena.cz

 

PETRA PEJCHALOVÁ

Jsem průvodkyně žen i mužů na cestě ke své jedinečnosti a sebepoznání, lektorka konstelací LIP, zakladatelka Nelles Institutu pro konstelační práci LIP a milovnice divoké přírody. 
Před 20 lety jsem odešla z korporátu a skočila rovnýma nohama na cestu osobního rozvoje a od té doby jsem na volné noze.
Konstelační práce se stala mou velkou láskou a vášní, od roku 2014 provázím klienty skrze semináře, individuální konstelace a rituály.
7 let vedu Nelles Institut pro konstelační práci a fenomenologickou psychologii a pořádám a spolu-lektoruji mezinárodní konstelační výcviky.
Dodávám lidem odvahu nahlédnout do hlubin své duše, uvidět a bez souzení obejmout a integrovat všechny své vnitřní části. Aby se mohly proměnit v naše dary a my se usadit do své integrity, vnitřní pravdivosti a větší zralosti. Pomáhám lidem s láskou obejmout svůj životní příběh a uvidět v něm hluboký smysl a hodnotu.
Inspiruji přístupem, že naše jedinečnost je do nás vložena již od počátku a není potřeba se nijak vylepšovat a opravovat, pouze uvidět, kým už dávno jsme.
Věřím, že nejpřímější cesta k naší duši vede skrze srdce – skrze to, co našemu srdci přináší radost a potěšení, co ho rozechvívá zvídavostí a dobrodružstvím.
Říkají, že mou hlavní kvalitou jsou jemnost a hloubka a zároveň laskavá jasnost a pevnost.

www.petrapejchalova.cz

 

Více o Procesu životní integrace LIP, konstelačním formátu, s kterým budeme pracovat i na Madeiře, se slovy jeho tvůrce dočtete níže.

Přihlášky

Mailem na adel@svobodnaduse.cz nebo petrape13@volny.cz
Vaše přihláška je platná a místo rezervováno až po zaslání zálohy  

Platební a storno podmínky:

Záloha ve výši 50% uvedené ceny je splatná obratem při rezervaci místa, doplatek nejpozději 60 dní před začátkem akce (při pozdější rezervaci společně se zálohou).

Při zrušení více než 60 dní před začátkem retreatu činí stornopoplatek 3.000,- Kč, při zrušení více než 30 dní před začátkem retreatu odpovídá storno poplatek výši uhrazené zálohy (vždy je možné za sebe najít náhradu), méně než 30 dní před začátkem storno poplatek činí 75% uvedené celkové ceny.

 

O Procesu životní integrace – LIP (Life Integration Process)

WILFRIED NELLES O PROCESU ŽIVOTNÍ INTEGRACE:

„Proces životní integrace (německy Lebens-Integrations-Prozess = LIP) je z vnějšího pohledu nová forma terapeutické práce s konstelacemi. Nové jsou u ní dvě věci:

Za prvé tu, narozdíl od rodinných nebo systemických konstelací, nejde o vztahy k druhým lidem nebo místo a roli ve skupině (systému), ale čistě a jen o jedntlivce a jeho vnitřní postoj sama k sobě, ke své minulosti z perspektivy Tady a Teď.
Za druhé jsou zástupcům v konstelaci LIPu přidělena pevná místa, která nesmějí opustit. Tato místa vyplývají z mé teorie o vývoji lidského vědomí a v ní popsaných (sedmi) stupňů života a vědomí. Zástupci zde reprezentují dítě v lůně (stupeň 1), dítě (2) a dospívajícího (3). Klient sám stojí na místě dospělého (4).
To je vnější forma. Rozhodující je však psychologický úhel pohledu, z něhož je tato forma aplikována. Tento pohled je rovněž nový a odlišný od téměř všech terapeutických metod. Za prvé je založen na pochopení, že náš život a vše, co se v něm stalo (tedy naše osobní minulost i minulost našeho původu a rodiny), je naprosto bez jakékoli alternativy, a že je tedy v tomto smyslu všechno „správně“ tak, jak to je a jak to bylo. Za druhé se řídí poznáním, že minulost neexistuje – kromě v naší hlavě. Pouze si ji konstruujeme. Jednoduše není! Minulost je to, co pominulo, a když to pominulo, tak už to neexistuje. Vše, co existuje, je teď.
U LIPu se nejedná o žádnou teorii, ale o důslednou vůdčí linii praktické práce, což tak může být bezprostředně uviděno a prožito ve vztahu k vlastnímu životu. Veškerá pozornost je zaměřena na Teď, na uvidění a přijetí toho, co je. Díváme se sice na předchozí stupně života, ale pouze tak, že to, co se ukáže, zvnitřníme (to znamená že to přijmeme do nitra bez jakéhokoli snahy to měnit). Příčina problémů není spatřována v událostech samotných, ale pouze a jen v tom, jaký k nim máme postoj nyní.
Proto pracuji jen s Teď. Nenarozené dítě, dítě a dospívající jsou ponecháni takoví, jací byli, jejich minulost je ponechána taková, jaká byla – bez litování, bez výčitek, bez lítosti, beze studu. Když je takto necháme, tak se zklidní a naprosto uvolní. A tím se uvolní i napětí v dospělém klientovi a dostane se do souznění sám se sebou, takový, jaký je dnes a se vším, co ho sem dovedlo.
Tím se uvolní neuvěřitelná síla, která když se začne rozprostírat, vede k hluboké radosti a klidu. Zároveň se klient dostane do kontaktu s tím, co v něm je zaseto jako (duševní) semínko: se svým zcela vlastním, původním potenciálem, a uvolní se i cesta k jeho rozvíjení.“
 

 

O procesu životní integrace

WILFRIED NELLES O PROCESU ŽIVOTNÍ INTEGRACE:

„Proces životní integrace (německy Lebens-Integrations-Prozess = LIP) je z vnějšího pohledu nová forma terapeutické práce s konstelacemi. Nové jsou u ní dvě věci:

Za prvé tu, narozdíl od rodinných nebo systemických konstelací, nejde o vztahy k druhým lidem nebo místo a roli ve skupině (systému), ale čistě a jen o jedntlivce a jeho vnitřní postoj sama k sobě, ke své minulosti z perspektivy Tady a Teď.
Za druhé jsou zástupcům v konstelaci LIPu přidělena pevná místa, která nesmějí opustit. Tato místa vyplývají z mé teorie o vývoji lidského vědomí a v ní popsaných (sedmi) stupňů života a vědomí. Zástupci zde reprezentují dítě v lůně (stupeň 1), dítě (2) a dospívajícího (3). Klient sám stojí na místě dospělého (4).
To je vnější forma. Rozhodující je však psychologický úhel pohledu, z něhož je tato forma aplikována. Tento pohled je rovněž nový a odlišný od téměř všech terapeutických metod. Za prvé je založen na pochopení, že náš život a vše, co se v něm stalo (tedy naše osobní minulost i minulost našeho původu a rodiny), je naprosto bez jakékoli alternativy, a že je tedy v tomto smyslu všechno „správně“ tak, jak to je a jak to bylo. Za druhé se řídí poznáním, že minulost neexistuje – kromě v naší hlavě. Pouze si ji konstruujeme. Jednoduše není! Minulost je to, co pominulo, a když to pominulo, tak už to neexistuje. Vše, co existuje, je teď.
U LIPu se nejedná o žádnou teorii, ale o důslednou vůdčí linii praktické práce, což tak může být bezprostředně uviděno a prožito ve vztahu k vlastnímu životu. Veškerá pozornost je zaměřena na Teď, na uvidění a přijetí toho, co je. Díváme se sice na předchozí stupně života, ale pouze tak, že to, co se ukáže, zvnitřníme (to znamená že to přijmeme do nitra bez jakéhokoli snahy to měnit). Příčina problémů není spatřována v událostech samotných, ale pouze a jen v tom, jaký k nim máme postoj nyní.
Proto pracuji jen s Teď. Nenarozené dítě, dítě a dospívající jsou ponecháni takoví, jací byli, jejich minulost je ponechána taková, jaká byla – bez litování, bez výčitek, bez lítosti, beze studu. Když je takto necháme, tak se zklidní a naprosto uvolní. A tím se uvolní i napětí v dospělém klientovi a dostane se do souznění sám se sebou, takový, jaký je dnes a se vším, co ho sem dovedlo.
Tím se uvolní neuvěřitelná síla, která když se začne rozprostírat, vede k hluboké radosti a klidu. Zároveň se klient dostane do kontaktu s tím, co v něm je zaseto jako (duševní) semínko: se svým zcela vlastním, původním potenciálem, a uvolní se i cesta k jeho rozvíjení.“
 

 

KONTAKT

e-mail

petrape13@volny.cz

telefon

+420 731968319

ADRESA

Mgr. Petra Pejchalová
Musilova 37
586 01 Jihlava
IČO: 74569660

PŘIHLÁŠENÍ K ODBĚRU NOVINEK