Načítám Akce

« všechny Akce

  • akce již proběhla.

OBEJMI SVOU CESTU – seminář životních a integračních konstelací

25.10.2020 10:00 - 18:00

| 1400Kč – 1700Kč

Na tomto celodenním semináři se budeme věnovat jakýmkoli problémům či tématům, které vás zaměstnávají. Podle povahy vaší zakázky a po domluvě s vámi zvolím pro vás nejvhodnější typ konstel. formátu či rituálu.

Integrační konstelace jsou vhodné k tomu, z odstupu se podívat na svůj vlastní osobní příběh. Pracujeme tu se zástupci za nás jako nenarozené dítě, dítě a dospívajícího. Jediné, o co při tom jde, je VŠE UVIDĚT TAK, JAK TO BYLO. Nesnažit se na svém životě – tedy sami na sobě – nikterak něco měnit nebo spravit. Vše lehké i těžké jen SKUTEČNĚ UVIDÍME a svým SRDCEM OBEJMEME. Tímto vnitřním přesunem od dětského nebo dospívajícího vědomí k dospělosti dojde v nitru k hlubokému uvolnění, naše vnitřní „děti“ se ucítí uznané a osvobozené a dostaví se lehkost a klid. Udělá se prostor pro rozvíjení našeho pra-vlastního, JEDINEČNÉHO POTENCIÁLU A VLASTNÍ BYTOSTNOU MOUDROST.

U životních konstelací je naopak možnost podívat se na jakákoli témata, kde jde o váš vztah k někomu či něčemu – k vašim blízkým, k vašemu zdravotnímu symptomu, kolegům či nadřízeným apod. I zde ctím fenomenologický terapeutický přístup – pomáhám klientovi uvidět a uznat to, co je nebo co se snaží vstoupit do jeho života (a manifestuje se např. jako zdravotní potíže či krize vztahu).

Vzhledem ke hloubce práce s integračními konstelacemi je max.počet účastníků 12 osob.

V DOBĚ AKTUÁLNÍCH VLÁDNÍCH OPATŘENÍCH SKUPINA NEPŘESÁHNE POVOLENÝ POČET 6 OSOB.

Cena: 1400,- Kč při platbě do 12.10., později a na místě 1700,- Kč

Přihlášky:  Mailem na petrape13@volny.cz.  Vaše přihláška je platná a místo rezervováno až po zaslání celé částky na naše č.účtu: 216845838/0300.

Nárok na vlastní konstelaci/proces není, zkušenost je ale taková, že každý, kdo má skutečně zájem, vlastním procesem projde.

Storno podmínky: při zrušení Vaší účasti do 14 dnů před seminářem činí administrativní storno poplatek 10% z uhrazené částky, 13 a méně dní před seminářem je výše storno poplatku rovna výši ceny semináře. Můžete ale za sebe poslat jinou osobu, která vaši platbu využije.

Podrobnosti

Datum:
25.10.2020
Čas:
10:00 - 18:00
Cena:
1400Kč – 1700Kč

Pořadatel

Petra Pejchalová
Telefon:
731 968 319
Email:

Místo konání

Centrum Šestý smysl
Široká 14
Praha 1,
+ Mapa Google
Webová stránka:
centrum-sesty-smysl.cz