Načítám Akce

« všechny Akce

  • akce již proběhla.

LOVE ANYWAY. Láska, vztahy a odevzdání v konstelacích

11.12.2017 18:00 - 21:00

| 350Kč – 450Kč
Silným trendem současné postmoderní společnosti je experimentovat s nějakou formou volných vztahů nebo polyamorie – především se nevázat, ale demonstrovat svou nezávislost a samostatnost, případně si zakládat na svém „singlovství“.
Někdo má zase potřebu se přehnaně věnovat duchovní cestě, nutkavě cestovat nebo přehnaně pracovat.
Nebo máme pocit, že než se pustíme do vztahu, musíme se nejprve stát ideální „Bohyní“ /„Bohem“ či dokonale orgasmickým tantrikem. A můžeme se tím zacyklit do nekončícího kolečka objíždění ženských/mužských nebo tantrických seminářů.
 
Jako by nám při tom všem stále něco unikalo.
Nemůže to být tím, že unikáme sami před sebou, před svou touhou se skutečně odevzdat jednomu muži, jedné ženě a spočinout? Ponořit se do proudu života, přestože vůbec nevíme, kam nás zavede a nemáme ho ani trochu pod kontrolou…
 
Co když nás s naším ženstvím (mužstvím) nejvíce propojí odevzdání se skutečnému, živému partnerovi? Když do toho i se všemi strachy, pochybnostmi a nevěděním půjdeme a necháme se vést, od života samotného?
Možná tak objevíme něco, o co bychom ve své individuální izolovanosti a přesvědčení, že si život můžeme tvarovat každý sám podle svých přání, zůstali ochuzeni – o mystérium života, lásky a odevzdání se.
 
Pojďme přijmout svou zranitelnost a otevřme se vztahu – přesto a právě proto, že jsme dnes všichni samostatní a materiálně i emocionálně soběstační a bez partnera bychom se dokázali obejít: MILUJME I TAK.
Je možné, že přesně to dnes dává vztahu tu přidanou hodnotu…kdo ví…?  🙂
Seminář je určen pro ženy i muže – jak pro ty, kdo si přejí vztah, tak pro ty, kdo již ve vztahu jsou.
Je zaměřený prakticky – pomocí životních, integračních nebo trauma-konstelací budu jednotlivě pracovat s vašimi konkrétními tématy a jakýmikoli otázkami na téma lásky, vztahů a sexuality.
Cena: Při přihlášení a platbě do 24.11. je cena 350,-Kč, později a na místě 450,-Kč.
Přihlášky: mailem na petrape13@volny.cz, Vaše přihláška je platná a místo rezervováno až po zaslání celé částky na naše č.účtu: 188187646/0300.
Storno podmínky: při zrušení Vaší účasti do 2 týdnů před seminářem je storno poplatek 10% z uhrazené částky, 13 a méně dní před seminářem je výše storno poplatku rovna výši ceně semináře.

Podrobnosti

Datum:
11.12.2017
Čas:
18:00 - 21:00
Cena:
350Kč – 450Kč

Pořadatel

Petra Pejchalová
Telefon:
731 968 319
Email:

Místo konání

Centrum Šestý smysl
Široká 14
Praha 1,
+ Mapa Google
Webová stránka:
centrum-sesty-smysl.cz