Načítám Akce

« všechny Akce

  • akce již proběhla.

CESTA K SOBĚ – jednodenní konstelační seminář

4.3.2018 10:00 - 18:00

| 1100Kč – 1300Kč

Na tomto semináři pracuji s různými konstelačními formáty: s Procesem životní integrace podle W. Nellese, s životními konstelacemi, konstelacemi zaměřenými na zdravotní symptomy.

Budeme se věnovat jakékoli zakázce, problému nebo otazníku, které jsou pro vás aktuální – ať už se jedná např. o zdravotní potíže, pracovní nasměrování a životní poslání, či téma lásky, sexuality, partnerství, nebo vztahů v rodině, na pracovišti…

Osobně na míru pro vás zvolím nejvhodnější typ konstelačního formátu či rituálu, který vám pomůže odkrýt a zvědomit dynamiky nacházející se pod povrchem toho, co jsme schopni běžným pohledem vnímat. Konstelace otevírají cestu k jinému pohledu, pohledu k léčení, celistvosti, lásce, síle a spokojenosti. Může vám pomoci prožít si a spojit se s pocity, které třeba brání tomu, abyste svůj život objali tak, jak je, a šli dál, do plné přítomnosti a dospělosti.

Něco málo k PROCESU ŽIVOTNÍ INTEGRACE:

Narozdíl od běžných konstelací se tu díváme a zaměřujeme na vztah k sama sobě, ke svým vnitřním částem – k nenarozenému dítěti, dítěti a dospívajícímu. Jde tu o bytostné přijetí svého osobního příběhu se vším lehkým i těžkým, přesně tak, jak se s ním tyto naše vnitřní části tehdy vyrovnaly. O to, abychom z dnešní dospělé pozice uznali, jak to bylo, aniž bychom na tom cokoli měnili. A také o uznání toho, že se s ním naše „vnitřní děti“ tehdy vyrovnaly nejlépe, jak uměly.

Tím, že své zkušenosti a zážitky z dětství plně přenecháme svému vnitřnímu dítěti, uznáme naplno jeho přínos – dítě se cítí viděné a uctěné. Již nám nepotřebuje nekontrolovatelně zasahovat do našeho dnešního dospělého života. Může konečně spočinout, být jen dítětem a my zase skutečně plně DOSPĚLÍ.
Tímto vnitřním přesunem k dospělosti dojde v nitru k hlubokému uvolnění, věci dosednou na své místo a dostaví se LEHKOST A HLUBOKÁ KLIDNÁ RADOST. Spojíme se svou pravou podstatou a vlastní bytostnou moudrostí. Udělá se prostor pro rozvíjení našeho pra-vlastního, jedinečného potenciálu.

Cena: 1100,- Kč při platbě do 14.2., později a na místě 1300,- Kč

Přihlášky: mailem na petrape13@volny.cz, Vaše přihláška je platná a místo rezervováno až po zaslání celé částky na naše č.účtu: 188187646/0300.

Storno podmínky: při zrušení Vaší účasti do 2 týdnů před seminářem je storno poplatek 10% z uhrazené částky, 13 a méně dní před seminářem je výše storno poplatku rovna výši ceně semináře.

 

Podrobnosti

Datum:
4.3.2018
Čas:
10:00 - 18:00
Cena:
1100Kč – 1300Kč

Pořadatel

Petra Pejchalová
Telefon:
731 968 319
Email:

Místo konání

Centrum Šestý smysl
Široká 14
Praha 1,
+ Mapa Google
Webová stránka:
centrum-sesty-smysl.cz