NAJDI SVOU PRAVOU PODSTATU. Proces životní integrace

  1.   3. 10. 2015 10:00 – 18:00

Centrum AVASA, Křižíkova 19, Praha

Na tomto semináři pracuji formou konstelačního formátu Proces životní integrace.

Nejde v něm o vztahy k druhým lidem, ale o vztah k sobě sama, ke svým vnitřním částem – k nenarozenému dítěti, dítěti a dospívajícímu. O bytostné přijetí svého osobního příběhu se vším lehkým i těžkým, přesně tak, jak se s ním tyto naše vnitřní části tehdy vyrovnaly. O uznání toho, jak to bylo, aniž bychom na tom cokoli měnili. A také o uznání toho, že se s ním naše „vnitřní děti“ tehdy vyrovnaly nejlépe, jak uměly.
Tímto přijetím dojde k hlubokému uvolnění, věci dosednou na své místo a objeví se hluboká klidná radost. Spojíme se svou pravou podstatou a vlastní bytostnou moudrostí. Udělá se prostor pro rozvíjení našeho pra-vlastního, jedinečného potenciálu a naší jedinečné osobní mise, s kterou jsme přišli na tento svět.

Jakoby mimoděk dojde také k vnitřnímu usmíření s rodiči a naší původní rodinou, protože uvidíme věci v širší perspektivě a uvidíme, že role rodičů nebyla až tak zásadní, resp. že jsme je potřebovali přesně takové, jací byli – pocítíme, že náš život a my jsme součástí většího plánu, v němž je vše v pořádku přesně tak, jak to je.

 

Cena: 1200,- Kč

Přihlášky: mailem na petrape13@volny.cz, nebo na tel. 731 968 319.

0 comments on “NAJDI SVOU PRAVOU PODSTATU. Proces životní integraceAdd yours →

Napsat komentář